Odwiedź nas
ul. Banacha 16
76-200 Słupsk
Napisz lub zadzwoń
biuro@strefapergoli.pl
+48 721 847 972

Jak zarobić na zakupie pergoli w branży HoReCa

Wspieramy twój biznes HoReCa!

Strefa pergoli wspomaga branże HoReCa od wielu lat.

Specjalizujemy się w budowie nowoczesnych zadaszeń tarasów i ogródków restauracyjnych.

Pomagamy w doborze najbardziej optymalnych rozwiązań tak aby wygenerować jak największe zyski.

Przestrzeń, którą może zyskać Twój lokal jest nowoczesna i funkcjonalna.

Dodatkowe możliwości !

Dzięki możliwościom jakie dają pergole tarasowe Twój biznes może zarabiać przez cały rok niezależnie od pogody, wystarczy że masz wolne miejsce przed lokalem.

Wiele obiektów restauracyjnych doświadczyło ucieczki Klientów spod parasoli podczas złej aury pogodowej, możemy to zmienić dzięki zastosowaniu nowoczesnej Pergoli Sidmo.

Pergola nie tylko ochroni Klientów przed złą pogodą, ale sprawi że Przechodnie na widok takiej konstrukcji zwrócą uwagę na Twój lokal.

 

Dodatkowego blasku i otuchy dodadzą promienniki tarasowe które sprawia że nawet w zimne dni Twój Klient będzie mógł skonsumować swoje zamówienie niemalże na świeżym powietrzu.

Statystyki  branży gastronomicznej pokazują że Klient mając wybór woli korzystać z obiektów bardziej otwartych typu tarasy czy patio, nie czekaj i rozwiń swój biznes ze strefą pergoli.

Szybko kalkulując wraz z dodatkową przestrzenią zyskujesz dodatkowe miejsca przy stolikach które przekładają się na dodatkowy przychód, który pozwoli sfinansować zakup nowoczesnej pergoli i sprawi że Twoje przychody znacząco wzrosną. ⇑

 

Finansowanie inwestycji

Nasze pergole możesz zakupić w formie leasingu lub kredytu w Santander Bank, dzięki czemu zyskasz dodatkową przestrzeń która przynosi realny zysk.

Oferujemy kompleksowe rozwiązania. Od konstrukcji po dodatki takie jak m.in zabudowy boczne oświetlenie czy promienniki ciepła wszystkie dodatki znajdziesz na naszej stronie w zakładce AKCESORIA.

 

 

 

Zapraszamy do kontaktu Hotele Kawiarnie i Restauracje